Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Nevíte si rady? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 17 h)

Pergoly

Chcete si vychutnat pobyt venku za jakéhokoliv počasí? Nyní si můžete užít vaší terasu s komfortem podobným interiéru. S prémiovou hliníkovou pergolou vytvoříte venkovní prostor, který bude skvělým místem pro relaxaci kdykoliv během dne i večera. 

Pergolou se systémem naklápěcích lamel nebo shrnovací střechou můžete snadno regulovat sluneční svit. Zavřete střechu a užívejte si stínu a ochrany před deštěm. Nechejte střechu polootevřenou během oběda, nebo ji otevřete celou při podvečerním slunci.

Více informací

Kombinace kvality a designu

Za prémiovými pergolami belgického výrobce Brustor a italské firmy Gibus stojí kvalita, design a spolehlivost. Vyberte si zastřešení vaší terasy tak, jak se vám líbí. Pergoly jsou dostupné v několika stylech. Od tradičních, po moderní. 

Vyráběné přesně na míru

Každá pergola je individuálně vyráběná na míru podle vaší specifikace a potřeb. Ať už jde o prostornou terasu, nebo malý balkón, vždy vyrobíme pergolu v potřebném rozměru. Hliníková pergola pak perfektně sedí.

S LED osvětlením a zasklením dostanete z pergoly více

Prodlužte si letní večery pod pergolou s atraktivním, energeticky úsporným LED osvětlením. Skleněné posuvné panely skvěle pomohou k většímu komfortu ve vaší pergole. Když venku vítr nebo déšť, můžete snadno zavřít tyto panely a jste chráněni. Uzavřením skleněných panelů udržíte uvnitř teplo během chladnějších měsíců roku. Tímto způsobem si můžete vychutnat venkovní prostor ještě déle.

Perfektní screenové rolety

Na přání můžete pergolu osadit bočními screenovými roletami. Ve staženém stavu jsou skoro neviditelné. Účinně chrání soukromí, proti větru teplu i dešti. Téměř ve všech ročních obdobích si tak můžete vychutnat pobyt venku. Mohou být doplněny o Cristal PVC okno.

Montáž přesně tak, jak potřebujete

Samostatně stojící, nebo připevněná ke stěně? Hliníkové pergoly nabízí výběr z několika provedení montáže. Samostatně stojící pergola je všestranné řešení pro terasy, balkony, plochy u bazénu, vířivky a venkovní kuchyně. Hliníková konstrukce může být připevněna ke stěně a s 2 až 3 sloupky. Nebo zastřešení použijte na již hotové konstrukce a otvory.

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDOU TERASU

Brustor B150

Brustor B150

Stylová pergola s naklápěcími lamelami a důrazem na nižší rozpočet.

ukázat více
Brustor B200

Brustor B200

Vlajková loď hliníkových pergol s naklápěcími lamelami. 

ukázat více
Brustor B600

Brustor B600

Nejefektivnější způsob stínění vaší terasy. Pergola se systémem shrnováním lamel.

ukázat více
Brustor B300

Brustor B300

Pravoúhlý hliníkový rám pergoly s rovnou skládací střechou z nepromokavého PVC

ukázat více
Gibus MED

Gibus MED

Pergola se šikmou shrnovací střechou z nepromokavé PVC tkaniny.

ukázat více

Barvy

velký VÝBĚR BAREV Pro každý vkus a situaci

Ve standardním provedení je konstrukce pergol Brustor B150, B200, B600 a B300 k dispozici ve dvou barvách: bílá RAL 9016 a RAL 7016 antracitová šedá. Kromě toho je možné objednat barvu v libovolné škále RAL.

Pergoly MED mají bezpříplatkové barvy: bílá RAL 9010, krémová RAL 1013, antracitová šedá RAL 7016, stříbrná RAL 9006 a světle hnědá. Ostatní barvy škály RAL na přání.

PVC potahy pro shrnovací střechy jsou v barvách bílá, krémová, světlé šedá, antracitová a zelená. 

Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky barev, PVC potahů a desítky látek pro boční screenové rolety. 

navštívit showroom

Doplňky a přizpůsobení

PRO DOKONALÝ užitek z vaší pergoly

Boční rolety

Boční rolety

Bočními screenovými roletami budete chráněni před sluncem, větrem, deštěm i zvídavými pohledy sousedů. Dle typu pergoly mohou být rolety diskrétně integrovány v konstrukci pergoly, případně namontovány na rámu pergoly. Jsou k dispozici v šířce do 6 m a mohou být s okenními pásy z průhledného PVC.

Osvětlení

Osvětlení

Integrované LED osvětlení se bude hodit, když se setmí. Výkonné LED diody poskytují dostatek světla k jídlu nebo čtení až do pozdních hodin. Volitelně i barevné LED. Zvolte si svou barvu světla pro příjemný večer s přáteli. Barvy můžete libovolně měnit ze zelené na modrou a růžovou. Moderní a útulné.

Zasklení

Zasklení

Skleněné posuvné panely pomohou k většímu komfortu ve vaší pergole. Když venku vítr nebo déšť, můžete snadno zavřít tyto panely a jste chráněni. Uzavřením skleněných panelů udržíte uvnitř teplo během chladnějších měsíců roku. Tímto způsobem si můžete vychutnat venkovní prostor ještě déle.

Topné těleso

Topné těleso

Díky výkonnému topení se budete těšit na terasu i v chladnějších večerech. Pomocí dálkového ovládání můžete nastavit topení na plný výkon nebo ztlumit na 80% nebo 66% z celkové kapacity. Tyto stylové sálavé panely jsou k dispozici v černé, bílé nebo stříbrné barvě.

Čidlo

Čidlo

Diskrétně vestavěný senzor na déšť či sníh chrání terasu a zahradní nábytek, i když nejste doma. Jakmile spadnou první kapky deště, lamely se automaticky zavřou. Při teplotách pod 2 °C se naopak střecha zcela otevře, aby se zabránilo hromadění sněhu na lamelách.

Ceník

orientační ceník nejžádanějších rozměrů pergol. s 15% DPH, bez montáže

Brustor B150

195.195 Kč

za rozměr 4 x 3,5 m

222.917 Kč 

za rozměr 5 x 3,5 m

247.201 Kč 

za rozměr 6 x 3,5 m

Brustor B200

254.578 Kč 

za rozměr 4 x 3,5 m

289.146 Kč 

za rozměr 5 x 3,5 m

319.299 Kč 

za rozměr 6 x 3,5 m

Brustor B600

358.587 Kč 

za rozměr 4 x 3,5 m

419.661 Kč 

za rozměr 5 x 3,5 m

458.055 Kč 

za rozměr 6 x 3,5 m

Brustor B300

248.654 Kč 

za rozměr 4 x 3,5 m

271.847 Kč 

za rozměr 5 x 3,5 m

301.722 Kč 

za rozměr 6 x 3,5 m

Gibus MED

145.521 Kč 

za rozměr 4 x 3,5 m

160.215 Kč 

za rozměr 5 x 3,5 m

222.721 Kč 

za rozměr 6 x 3,5 m

Potřebujete znát cenu za jiný rozměr? Zajímá vás přesná cena za více kusů? Pošlete nám zprávu.

odeslat poptávku

Podobné produkty

Poptávka

Chtěli by jste tento výrobek? Pošlete svou poptávku.

odeslat poptávku

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.