Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Hliníkové pergoly

Vaše terasa s komfortem interiéru

Vychutnejte si pobyt venku za jakéhokoliv počasí. Nyní si můžete užít vaší terasu s komfortem podobným interiéru. S prémiovou hliníkovou pergolou vytvoříte venkovní prostor, který bude skvělým místem pro relaxaci kdykoliv během dne i večera. 

Pergolou se systémem naklápěcích lamel nebo shrnovací střechou můžete snadno regulovat sluneční svit. Zavřete střechu a užívejte si stínu a ochrany před deštěm. Nechejte střechu pootevřenou během oběda, nebo ji otevřete celou při podvečerním slunci.

Více informací

Kombinace nejvyšší kvality a designu

Za belgickými hliníkovými pergolami Brustor stojí prvotřídní kvalita, design a spolehlivost. Produkty Brustor splňují nejvyšší požadavky na kvalitu. Hliníkové profily jsou z kvalitní slitiny a povrchovou úpravou s velkou odolnosti proti oděru. Konstrukce je navržená tak, že nejsou vidět žádné šrouby. 

Úžasné doplňky

Produlžte si večery se stmívatelným osvětlením LED v kombinaci s ohřívačem. Vytvořte skvělý prostor krásnou větru odolnou screenovou roletou. Všechny strany mohou být uzavřeny posuvnými skleněnými panely. S doplňky si můžete plně vychutnat venkovní terasu téměř ve všech ročních obdobích.

Vyrobeno pro vás

Každá naše pergola je individuálně vyráběná na míru podle vaší specifikace a potřeb. Ať už jde o prostornou terasu, nebo malý balkón, vždy vyrobíme pergolu v přesném rozměru. Pergola pak perfektně sedí. V našem Ostravském showroomu si můžete prohlédnout vzorky pergol B200 a MED. Získáte tak jasnou představu.

Varianty

Která pergola bude ta nejlepší? Nebo Potřebujete poradit?

Zasklená pergola Gardendreams

Zasklená pergola Gardendreams

Vynikající ochrana proti dešti a sněhu bez narušení výhledu. Kombinace skla a hliníku vytváří pevnou a elegantní konstrukci. Hliníkový systém je zastřešen s bezpečnostním sklem nebo levnější polykarbonátem.

ukázat více
Lamelová pergola Brustor B200

Lamelová pergola Brustor B200

Vlajková loď bioklimatických hliníkových pergol s naklápěcími lamelami. S plynulým nastavením otáčení lamel snadno vytvoříte nepromokavou střechu nebo regulujete světlo a větrání v libovolném okamžiku.

ukázat více
Shrnovací pergola Brustor B300

Shrnovací pergola Brustor B300

Pravoúhlý hliníkový rám pergoly s rovnou skládací střechou z nepromokavého PVC. 4 integrované a neviditelné dešťové žlaby zaručují dokonalé odvádění vody. 

ukázat více
Shrnovací lamely Brustor B600

Shrnovací lamely Brustor B600

Nejefektivnější způsob stínění vaší terasy. Pergola s důmyslným systémem otáčení i shrnováním lamel na stranu. Obě funkce pracují samostatně. 

ukázat více
Shrnovací pergola Gibus MED

Shrnovací pergola Gibus MED

Pergola se šikmou shrnovací střechou z nepromokavé PVC tkaniny a montáží na stěnu domu. Střecha může být otevřena částečně nebo zcela pro maximální proslunění.

ukázat více

Barvy

pergola v barvě, která vám vyhovuje

Hliníkové pergoly Brustor B200, B600 a B300 mají ve standardním provedení konstrukci ve dvou barvách: bílá RAL 9016 a RAL 7016 antracitová šedá. Kromě toho je možné objednat barvu v libovolné škále RAL.

MED pergoly jsou v barvách: bílá RAL 9010, krémová RAL 1013, antracitová šedá RAL 7016, stříbrná RAL 9006 a světle hnědá. Ostatní barvy škály RAL na přání.

PVC potahy pro shrnovací střechy jsou v barvách bílá, krémová, světlé šedá, antracitová a zelená. 

V našem showroomu máte možnost prozkoumat 2 hliníkové pergoly, vzorníky barev, PVC potahů a desítky látek pro boční screenové rolety. 

domluvit schůzku

Doplňky a přizpůsobení

dostaňte z pergoly ještě víc

Screenové rolety

Screenové rolety

Na přání můžete pergolu osadit bočními screenovými roletami. Dle typu pergoly mohou být rolety diskrétně integrovány v konstrukci pergoly, případně namontovány na rámu pergoly. S roletami budete chráněni před sluncem, větrem, deštěm i zvídavými pohledy sousedů.

LED osvětlení

LED osvětlení

Prodlužte si letní večery pod pergolou s atraktivním, energeticky úsporným LED osvětlením. Příplatkové osvětlení se bude hodit, když se setmí. Výkonné LED diody poskytují dostatek světla k jídlu nebo čtení až do pozdních hodin. Volitelně i barevné LED. Moderní a útulné.

Posuvné zasklení

Posuvné zasklení

Skleněné posuvné panely pomohou k většímu komfortu ve vaší pergole. Když venku vítr nebo déšť, můžete snadno zavřít tyto panely a jste chráněni. Uzavřením skleněných panelů udržíte uvnitř teplo během chladnějších měsíců roku. Tímto způsobem si můžete vychutnat venkovní prostor ještě déle.

Tepelný zářič

Tepelný zářič

Díky výkonnému topení se budete těšit na terasu i v chladnějších večerech. Pomocí dálkového ovládání můžete nastavit topení na plný výkon nebo ztlumit na 80% nebo 66% z celkové kapacity. Tyto stylové sálavé panely jsou k dispozici v černé, bílé nebo stříbrné barvě.

Ceník

ceny některých rozměrů pergol. Bez DPH, dopravy a montáže.

Shrnovací pergola MED

145.521 Kč 

za rozměr 4 x 3,5 m

160.215 Kč 

za rozměr 5 x 3,5 m

222.721 Kč 

za rozměr 6 x 3,5 m

Lamelová pergola B150

146.931 Kč 

za rozměr 4 x 3 m

162.094 Kč 

za rozměr 5 x 3 m

181.916 Kč 

za rozměr 6 x 3 m

Shrnovací pergola B300

180.876 Kč 

za rozměr 4 x 3 m

201.760 Kč 

za rozměr 5 x 3 m

220.604 Kč 

za rozměr 6 x 3 m

Lamelová pergola B200

191.692 Kč 

za rozměr 4 x 3 m

213.491 Kč 

za rozměr 5 x 3 m

232.918 Kč 

za rozměr 6 x 3 m

Shrnovací lamelová B600

266.323 Kč 

za rozměr 4 x 3 m

300.331 Kč 

za rozměr 5 x 3 m

331.510 Kč 

za rozměr 6 x 3 m

Slevy až 30% podle velikosti zakázky. Napište si o přesnou nabídku.

poslat poptávku

Ukázka z našich realizací

Podobné produkty

Potřebujete toto řešení? Napište nám.

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.