Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Nevíte si rady? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 17 h)

Římské rolety

Toužíte po jedinečné eleganci a kráse vašich oken? Poohlédněte se po římských roletách. Ležérní vzhled římských rolet, vytváří příjemné a stylové prostředí. Tím, že kombinuje klasický vzhled tradiční římské rolety s moderními materiály a technologiemi nabízí stínění, které je ohromující a zcela funkční.

Díky svému designu se římské rolety hodí do tradičního i moderního interiéru. Do kuchyně i ložnice. Římské rolety jsou řešení i pro šikmá okna a lze s nimi také zastínit okno střešní.

Více informací

Špičková kvalita šití a smysl pro nejmenší detaily za použití nejnovějších výrobních metod. Římské rolety jsou vrchol v látkovém stínění pro váš domov. 

V kombinaci se závěsy tvoří římské rolety zajímavý prvek interiéru. A co dvě římské rolety? Kombinace zatemňující a transparentní záclonové římské rolety má dvojí účinek. Během dne můžete regulovat světlo a jste chráněni proti pohledům zvenčí. Večer a v noci vytvářejí zatemňující římské rolety tu správnou atmosféru a perfektně chrání Vaše soukromí.

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Roleta pak perfektně sedí. Vyberte si roletu, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDÉ OKNO

Přední výztuže

Přední výztuže

Pokud máte rádi moderní vzhled, jsou přední výztuhy ideální.

Zadní výztuže

Zadní výztuže

Zadní tunýlky jsou vhodné pro barevné a vzorované textilie.

Bez výztuží

Bez výztuží

Rolety bez výztuže naopak vytvářejí více romantický a jemnější vzhled.

Barvy

PESTRÝ VÝBĚR BAREV PŘESNĚ PODLE VAŠEHO VKUSU

Kolekce látek pro římské rolety je rozsáhlá a zahrnuje více než 800 látek. Možnosti jsou nekonečné. Látky pro římské rolety můžete vybírat od všestranných neutrálních po módní tóny. Všechny materiály jsou testovány, aby byla zajištěna jejich vhodnost právě pro římské rolety. Krásné jednobarevné tkaniny i exkluzivní vzory. Mnoho struktur látek včetně látek záclonových.

Hledáte něco vyjímečného?

Dejte volnost svým představám. Navrhněte si římskou roletu sami. Pomocí virtuálního konfigurátoru římských rolet Inside Revolution můžete donekonečna měnit a kombinovat látku pro svou římskou roletu. Zvolte vzor, zvolte barvy a vytvořte roletu svých snů. 

Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami lamel různých barev a struktur. Můžete si žaluzie vyzkoušet a třeba se i inspirovat. 

Doplňky a přizpůsobení

PRO DOKONALÝ FINÁLNÍ STYL ROLETY

Top/Down

Top/Down

Římské rolety stahovatelné od shora dolů, zdola nahoru. 

Kontrastní lemování

Kontrastní lemování

S kontrastním lemováním zvýšíte luxus vaší rolety.

Spodní lem

Spodní lem

Chcete-li vytvořit hravý a osobitý vzhled svých římských rolet.

Podšívka

Podšívka

Pro místnosti, kde se vyžaduje zatemnění či úplné soukromí.

Samostatné tunýlky

Samostatné tunýlky

Tunýlky jsou vytvořeny samostatným kusem látky. 

Ovládání

MOTORIZOVANÉ NEBO RUČNĚ OVLÁDANÉ?

Ovládání

Římské rolety jsou standardně ovládány řetízkem. Řetízek může být umístěn na pravé nebo levé straně římské rolety. Základním materiálem řetízku je plast. Volitelně je možné použít řetízek kovový. Délka řetízku je upravena pro délku římské rolety. Pro snazší ovládání větších rozměrů římských rolet je v profilu umístěna převodovka.

 

Jako levnější varianta k řetízkem ovládané roletě, může být na přání římská roleta vytahována a stahována pomocí šňůrky.

Pro pohodlné ovládání špatně přístupných rolet, či pro naprostý komfort, může být římská roleta vybavena motorem, který je ukryt v horní liště.

Poptávka

Pokud vás zajímá konečná cena nebo přesně nevíte, vyplňte poptávkový formulář.

odeslat poptávku

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Zaslání vzorků v obálce poštou stojí 100 Kč.