Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie mají úžasnou vlastnost. Vyzařují exkluzivitu a teplo. A ať už dáváte přednost světlé nebo tmavé barvě dřeva, s dřevěnými žaluziemi získáte doma jedinečnou atmosféru.

Zklidňující přítomnost dřeva poskytuje vítaný kontrast k shonu moderního života. Dřevěné žaluzie přinesou tyto vlastnosti k vám domů. Budete se těšit z bohaté barvy dřeva, z nápaditých vzorů a příjemného prostředí, které dřevo vytváří. Kolekce dřevin je rozsáhlá, ať však zvolíte kteroukoliv možnost, můžete si být jisti luxusem a funkčností svých dřevěných žaluzií.

Více informací

Nadčasové dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou vyrobeny z kvalitních dřevin a na oknech jsou nadčasové. Pro koupelnu, kuchyň, obývací pokoj i ložnici. Kvalitní dřevěné žaluzie jsou dokonalým doplňkem všech místností ve vašem domě. Se 3 šířkami lamel 35, 50 a 70mm.

Dokonalé bambusové žaluzie

Praktickou alternativou k dřevěným lamelám jsou lamely vyrobené z bambusu. Představují dokonalé řešení pro prostory jako jsou koupelny, kuchyně nebo prádelny, kde vysoká vlhkost a změny teploty mohou ovlivnit běžné dřevěné žaluzie. Bambusové žaluzie váží méně, takže je snazší jejich vytahování. 

Krásně vyrobené

Žaluzie jsou vždy vyrobeny ve velikosti oken vašeho pokoje. Naše rozsáhlá kolekce lamel zahrnuje pouze kvalitní dřeviny, které byly zodpovědně získány v udržitelně se rozvíjejících lesích (pečeť FSC). Vyberte si z vzrušující palety barev, která je od trendové bílé a šedé, po elegantní černou nebo krásné přírodní tóny dřeva.

Barvy

nekonečné možnosti

Každý strom a každý druh dřeva je vysoce individuální a jedinečný. Proto vám můžeme nabídnout pestrý výběr barev, povrchových úprav a stylů lamel dřevěných žaluzií. V kolekci lamel naleznete více jak 200 provedení. To je mnoho možností pro každý vkus a pokoj.

Například lamely s klavírovým lakem dodají vašemu interiéru stylový vzhled. Můžete také zvolit vlastní barvu vycházející ze vzorníku RAL či kombinovat barvy lamel a vytvořit hravý efekt dřevěných žaluzií.

Domluvte si schůzku v našem showroomu, aby jste viděli celou kolekci barev a dřevěných povrchů.

domluvit schůzku

Ceník

orientační ceník některých rozměrů dřevěných žaluzií. Včetně 15% DPH.

15.129 Kč

za rozměr 140 x 160 cm

20.182 Kč 

za rozměr 200 x 160 cm

14.979 Kč 

za rozměr 100 x 220 cm

28.674 Kč 

za rozměr 240 x 220 cm

Slevy až 30% podle velikosti zakázky. Napište si o přesnou nabídku.

poslat poptávku

Ukázka z našich realizací

Potřebujete toto řešení? Napište nám.

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.