Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 16 h)

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie mají úžasnou vlastnost. Vyzařují exkluzivitu a teplo. A ať už dáváte přednost světlé nebo tmavé barvě dřeva, s dřevěnými žaluziemi získáte doma jedinečnou atmosféru.

Zklidňující přítomnost dřeva poskytuje vítaný kontrast k shonu moderního života. Dřevěné žaluzie přinesou tyto vlastnosti k vám domů. Budete se těšit z bohaté barvy dřeva, z nápaditých vzorů a příjemného prostředí, které dřevo vytváří. Kolekce dřevin je rozsáhlá, ať však zvolíte kteroukoliv možnost, můžete si být jisti luxusem a funkčností svých dřevěných žaluzií.

Více informací

Část přírodních krás pravého dřeva je ve struktuře, texturách a barvách. Dřevo dýchá a absorbuje vlhkost. Dřevěná žaluzie je skutečně živý produkt, který bude vždy reagovat na okolní prostředí. Některé žaluzie se nabízejí se speciální UV vrstvou chránící vaši dřevěnou žaluzii proti možnou deformaci a poškození ze slunce.

Praktickou alternativou k dřevěným žaluziím jsou lamely vyrobené z bambusu. Představují dokonalé řešení pro prostory jako jsou koupelny, kuchyně nebo prádelny, kde vysoká vlhkost a změny teploty mohou ovlivnit běžné dřevěné žaluzie. Bambusové žaluzie váží méně, takže je snazší jejich vytahování. 

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Žaluzie pak perfektně sedí. Vyberte si žaluzii, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

perfektní volba pro každé okno

35 mm lamela

35 mm lamela

Vhodná pro menší okna nebo tam, kde je omezený prostor.

ukázat více
50 mm lamela

50 mm lamela

Volba pro většinu oken. Lamely v nejširší škále barev a úprav.

ukázat více
70 mm lamela

70 mm lamela

Široké lamely, jsou vhodné zejména pro větší okna. 

ukázat více

Barvy

pestrý výběr barev přesně podle vašeho vkusu

Každý strom a každý druh dřeva je vysoce individuální a jedinečný. Proto vám můžeme nabídnout pestrý výběr barev, povrchových úprav a stylů lamel dřevěných žaluzií. V kolekci lamel naleznete více jak 230 provedení. To je mnoho možností pro každý vkus a pokoj.

Například lamely s klavírovým lakem dodají vašemu interiéru stylový vzhled. Můžete také zvolit vlastní barvu vycházející ze vzorníku RAL či kombinovat barvy lamel a vytvořit hravý efekt dřevěných žaluzií.

Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami lamel různých barev a struktur. Můžete si žaluzie vyzkoušet a třeba se i inspirovat. 

navštívit showroom

Doplňky a přizpůsobení

pro dokonalý finální styl žaluzie

Fusion

Fusion

Kombinace přírodních dřevěných lamel se stylovými detaily z hliníku.

Ellisse

Ellisse

Tato jedinečná volba kombinuje exluzivní design s pohodlným ovládáním

Textilní pásky

Textilní pásky

S navíjecími pásky pokračuje nekonečný výběr kombinací.

Přiznaný profil

Přiznaný profil

Stylový horní profil s přiznaným ovládacím mechanismem. 

Ovládání

Motorizované nebo ručně ovládané?

Ovládání

Existuje tolik různých způsobů, jak jednoduše a bez námahy ovládat dřevěné žaluzie. Určitě najdete optimální volbu i pro tu svou. 

U standardního model boční šňůrkou zvedáte a spouštíte žaluzii. Druhou šňůrkou naklápíte lamely. Vyberte, zda chcete šňůry pohromadě, nebo na obou stranách.

Můžete si také vybrat ovládání dřevěné žaluzie klikou. Tato možnost se doporučuje, když je plocha žaluzie větší než 2,5 m2.

U dřevěných žaluzií s 25mm lamelou a bambusových žaluzií je možné ovládání řetízkem či provázkem a táhlem.

Existuje mnoho výhod pro ovládání motorem. Motor je řízen vypínačem umístěným na stěně, nebo dálkovým ovladačem.

Zaujali jsme vás?

Napište nám svou poptávku

nezávazná poptávka

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.