Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Vertikální žaluzie

Praktické a elegantní, vertikální žaluzie jsou zpět. Kombinují funkční stínění a dávají velkým oknům, které jsou dnes v mnoha moderních domácnostech, krásnou textilní dekoraci.

Reguluje množství světla otáčením vertikálních lamel, které lze nastavit velmi přesně, takže propouštějí pouze požadované světlo. Neporazitelná je pověst vertikálních žaluzií jako ekonomicky výhodného řešení zastínění jak v obytných, tak obchodních prostor. 

Více informací

Současná kolekce nabízí výběr z lamel z tkaniny, hliníku a plastu v různých šířkách lamel. Řada krásných barev a vzorů je natolik rozsáhlá, že můžete vždy najít něco, co dokonale vyhovuje vašim oknům.

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Žaluzie pak perfektně sedí. Vyberte si žaluzii, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDÉ OKNO

Látkové lamely

Látkové lamely

Opravdová klasika. Pro domov si vyberte látkové lamely.

ukázat více
Plastové lamely

Plastové lamely

Vytvořte moderní a sofistikovaný vzhled. Snadno se čistí.

ukázat více
Hliníkové lamely

Hliníkové lamely

Moderní kolekce kvalitního hliníku v nádherných barvách.

ukázat více

Barvy

barvy

Současná kolekce látkových nabízí nepřeberné množství barev, vzorů a bohatých textur. Doplněná hliníkovými a PVC lamelami nabízí téměř neomezené možnosti.

Látkové lamely

Kolekce látek má lamely v krásných barvách a různé hustoty tkaní. Můžete tak vytvořit požadovaný světelný efekt a dosáhnout soukromí v každém pokoji. K dispozici jsou také materiály ošetřené žáruvzdorným povlakem, který odráží až 68% slunečního záření a impregnací odpuzující nečistoty z tkaniny. Pozoruhodným a hravý efekt můžete vytvořit pomocí kombinace látek v různých barvách.

Hliníkové lamely

Typicky zahrnuje výběr lamel z kartáčovaného hliníku s měkkými sametovými barvami a jedinečnou perforaci. 

PVC lamely

Hra se světlem. PVC lamely jsou k dispozici s různými potisknutými vzory a bohatým výběrem speciálních barev a perforací. Tyto antibakteriální lamely jsou ideální pro místnosti v pohostinství a zdravotnictví.

Perforované PVC a ALU lamey filtrují světlo a krásně osvětlí místnost. Chcete-li zachovat přirozené světlo a vyhnout se oslnění, je toto ideální řešení. 

Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami lamel různých barev a struktur. Můžete si žaluzie vyzkoušet a třeba se i inspirovat. 

navštívit showroom

Ovládání

MOTORIZOVANÉ NEBO RUČNĚ OVLÁDANÉ?

Ovládání

Je to jen vaše vlastní vlastní volba, která určí, jak budete ovládat vertikální žaluzie. Vyberte si mezi provázkem stahujícím lamely a řetízkem pro naklápění lamel, nebo motorem.

Elektrická žaluzie nabízí optimální komfort a pohodlí. Stačí stisk jediného tlačítka a můžete snadno otevřít své žaluzie, stáhnout a naklápět. 

Nově lze vertikální žaluzie ovládat pouze jedním řetízkem. Tento pohodlný systém je dostupný pro pro 70, 89 a 127mm lamely.

Oslovili jsem vás?

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.