Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 16 h)

Silhouette

Krásná jako záclona, funkční jako žaluzie. Silhouette je exkluzivní roleta pro ty, kteří požadují moderní design a mají smysl pro luxus. Roleta Silhouette kombinuje nejlepší vlastnosti horizontální žaluzie a záclony v jedinečném designu. Byla navržena pro uspokojení vašich potřeb. Silhouette je mimořádně krásným dekorativním prvkem.

Silhouette je tvořena kombinací 3 tkanin. Prostřední neprůhledná látka tvoří funkci horizontální lamely. Ta je umístěna mezi dvěma záclonovými látkami. Luxusní vzhled Silhouette je podtržen horní hliníkovou kazetou.

Více informací

Při otevřených lamelách žaluzie Silhouette pustíte do své místnosti tlumené světlo a máte neomezený výhled ven. Zároveň omezíte působení UV záření na vaši podlahu a nábytek. Uzavřené lamely látkové žaluzie Silhouette dávají skvělý pocit soukromí, zatímco ještě propouštějí do pokoje dostatek světla. Žaluzie Silhouette jsou bezesporu tím nejlepším, co můžete na svých oknech mít. 

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Roleta pak perfektně sedí. Vyberte si roletu, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDÉ OKNO

50 mm lamela

50 mm lamela

Jemná a elegantní, atraktivní pro všechny rozměry oken.

ukázat více
63 mm lamela

63 mm lamela

Chcete nižší cenu a nevadí vám omezený výběr barev?

ukázat více
75 mm lamela

75 mm lamela

Šířka lamely zajišťuje lepší výhled při otevřených lamelách. 

ukázat více
100 mm lamela

100 mm lamela

Volba pro místnosti s velkými okny. Maximální výhled ven.

ukázat více

Barvy

PESTRÝ VÝBĚR látek PŘESNĚ PODLE VAŠEHO VKUSU

Rolety Silhouette můžete mít z mnoha krásných látek. Každá látka má svůj vlastní charakter a je k dispozici v mnoha barvách. Od jemné struktury hedvábí po intenzivní barvy. Kolekce Bon Soir nabízí účinnější zastínění interiéru. 

Zadní strana všech látek je v bílé barvě. Ta zvyšuje odrazivost slunečního záření a pomáhá snížit prostupující teplo do místnosti. Zároveň poskytuje neutrální vzhled Silhouette z venku bez ohledu na vybranou barvu látky uvnitř místnosti.  

Zvolte si barvu horní hliníkové kazety (bílá, krémová, stříbrná) a přizpůsobte vaši Silhouette žaluzii svému stylu. Pozornost výrobce k detailům stylové Silhouette je pověstná. Každá viditelná část je vyráběna v barevných tónech koordinovaných s barvou horní kazety. 

Chcete vidět vzorník?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se všemi látkami různých barev a struktur. Můžete si roletu vyzkoušet a třeba se i inspirovat. 

navštívit showroom

Ovládání

MOTORIZOVANÉ NEBO RUČNĚ OVLÁDANÉ?

Ovládání

Jednoduchost sama. Standardně je Silhouette žaluzie ovládána šňůrkou doplněnou elegantním závažím. Ovládáte jí vytahování, stahování i naklápění lamel. Šňůra zaručuje hladký a tichý chod.

Pro naprostý komfort je možné žaluzii Silhouette doplnit motorem a ovládat dálkovým ovladačem.

Revoluční ovládací systém Ultralift. K ovládání se používá zatahovací šňůrkový mechanismus. Má elegantní vzhled a je bezpečný pro děti.

Zaujali jsme vás?

Napište nám svou poptávku

nezávazná poptávka

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.