Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Žaluzii můžete plynule měnit úhel náklonu lamel a zachytit přímé sluneční záření. Zavřete lamely pro větší zastínění interiéru nebo žaluzii celou vytáhněte a užívejte si maximální světlo. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima uvnitř místnosti. Jsou vyrobeny tak, aby poskytovali stín a co nejmíň narušily výhled ven. 

Venkovní žaluzie fungují velmi podobně jako ty standardní interiérové. Použité materiály a způsob zpracování zajišťují, že žaluzie slouží bezvadně svému účelu a odolají povětrnostním vlivům.

Více informací

Venkovní žaluzie vysoké kvality

Námi montované venkovní žaluzie jsou vyrobeny v České republice a splňují nejvyšší požadavky na kvalitu. Používají pouze ty nejlepší materiály. Plasty i povrchová úprava jsou odolné vůči UV záření. Ochráníte tak váš interiér před slunečním zářením a teplem po mnoho let. 

Bezproblémová montáž

Odpočívejte a nechte nás udělat to, v čem jsme dobří. Vyškolení řemeslníci montují pečlivě a s citem pro detail. A nezapomeňte, že vám nabízíme záruku 4 roky.

Rozsáhlý výběr lamel a provedení

Velký výběr různých typů lamel a provedení montáže umožňuje najít vhodné řešení pro každou instalaci. Rozsah se liší od vysoce pevných lamel (Z90 a Z70), přes lamely se zaoblenými hranami (C60 a C80 mm), po lamelu F80 vhodnou pro dodatečnou montáž. Kryt stažených lamel je tvořený viditelným hliníkovým plechem nebo může být nerušeně skrytý pod fasádou. 

Varianty

Která lamela bude pro vás ta pravá?

Lamela Z90, Z70

Lamela Z90, Z70

Nejvyspělejší lamela pro venkovní žaluzii. V šířce 90mm a 70mm. Spodní hrana lamely je opatřena plastovým těsněním, které zajišťuje v kombinaci s tvarem lamely dokonalé doklopení a maximální stínění. Těsnění na lamelách navíc tlumí zvuky při zavření žaluzie. 

ukázat více
Lamela C80, C60

Lamela C80, C60

Velmi oblíbená lamela. Díky jejich tvaru je možné naklápění na obě strany. Lamela tvaru C a šířky 80mm a 60mm. Žaluzie má vedení v lištách z hliníkových profilů. Robustní a odolné proti větru. U skleněných ploch bez rámů nebo na přání se používá vedení napnutým ocelovým lankem.

ukázat více
Lamela F80

Lamela F80

Lamela široká 80 mm bez zahnutých okrajů. Ideální pro dodatečnou montáž žaluzií. Výhodou této lamely je nízká výška stažené žaluzie, nedochází tak k velkému snížení výšky oken.

ukázat více

Barvy

Níže naleznete přehled dostupných barev lamel. Tyto barvy jsou také k dispozici pro profily a kovové díly. 

Domluvte si schůzku v našem showroomu v Ostravě. S radostí vám o barvách povíme víc.

domluvit si schůzku

Doplňky a přizpůsobení

Motorizace

Motorizace

Komfortní ovládání hraje důležitou roli. Proto lze všechny venkovní žaluzie doplnit o spolehlivý motor s 5letou zárukou. Motor je nerušeně skrytý v horním nosníku žaluzie a spouští se vypínači na stěně, dálkově nebo přes aplikaci v mobilu.

Délkové ovládání

Délkové ovládání

Nejpohodlnější způsob ovládání venkovních žaluzií. Ovládejte své žaluzie elektricky stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.

Inteligentní řízení

Inteligentní řízení

Inteligentní systém ovládání žaluzií Somfy Tahoma. Elegantní zařízení, které napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte venkovní stínění. Všechny žaluzie pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.

Větrná a sluneční automatika

Větrná a sluneční automatika

Ovládejte své sluneční žaluzie plně automaticky podle aktuálních povětrnostních podmínek. Při slunci se žaluzie sama stáhne. A když je příliš mnoho větru, automaticky se schová do boxu.

Ceník

CENy NĚKTERÝCH ROZMĚRŮ venkovních žaluzií. BEZ MONTÁŽE. VČETNĚ 15% DPH.

Žaluzie C80

4.508 Kč 

za rozměr 1 x 1,8 m

5.405 Kč 

za rozměr 1,2 x 2,2 m

7.923 Kč 

za rozměr 2,5 x 1,8 m

10.510 Kč 

za rozměr 3 x 2,2 m

Žaluzie Z90

4.853 Kč 

za rozměr 1 x 1,8 m

6.083 Kč 

za rozměr 1,2 x 2,2 m

8.970 Kč 

za rozměr 2,5 x 1,8 m

11.868 Kč 

za rozměr 3 x 2,2 m

Žaluzie F80

4.393 Kč 

za rozměr 1 x 1,8 m

5.268 Kč 

za rozměr 1,2 x 2,2 m

7.762 Kč 

za rozměr 2,5 x 1,8 m

10.281 Kč 

za rozměr 3 x 2,2 m

Doplňky

od 650 Kč 

za metr hliníkového boxu

2.530 Kč 

motorizace

2.990 Kč 

přijímač pro dálkové ovládání

5.577 Kč 

sluneční a větrné čidlo

Slevy až 30% podle velikosti zakázky. Napište si o přesnou nabídku.

poslat poptávku

Ukázka z našich realizací

Potřebujete toto řešení? Napište nám.

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.