Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 16 h)

Japonské stěny

Potřebujete zastínit velká okna či předělit místnost? Lehké, moderní a všestranné, inovativní japonské posuvné stěny. Jsou ideální pro velké prosklené plochy, oživí váš domov a přidají mu charakter. 

Japonské stěny jsou perfektní alternativou k záclonám. Umožňují flexibilní nastavení stínění, jak zrovna slunce svítí. Panely se mohou posunout a umístit tam, kde jsou nejvíce užitečné pro danou chvíli. Když nepotřebujete stínit, můžete je nechat stažené za sebou.

Více informací

Japonské stěny jsou sestaveny z panelů látek připojených suchým zipem nebo pomocným profilem na nosiče pohybující se v systému hliníkové kolejničky. Jednoduché a snadno ovladatelné. Proto můžete panely snadno měnit po sezoně, nebo pokaždé, když vás začne bavit něco nové. 

Kombinujte japonské stěny s roletami ve stejné místnosti. Mnoho látek pro pro japonské stěny i rolety je ze stejné kolekce. Možnosti pro váš projev jsou však téměř nekonečné. 

S japonskými stěnami můžete vytvořit další prostor v pokoji. Výborně také plní svou funkci jako předělení místnosti. Japonské posuvné stěny dodávají moderní eleganci do každé místnosti.

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Japonská stěna pak perfektně sedí. Vyberte si japonskou stěnu, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDou místnost

Panely z pevných tkanin

Panely z pevných tkanin

Elegantní a moderní vzhled.

ukázat více
Panely z měkkých tkanin

Panely z měkkých tkanin

Krásná alternativa k tradičním záclonám. 

ukázat více

Barvy

PESTRÝ VÝBĚR BAREV PŘESNĚ PODLE VAŠEHO VKUSU

Panelové závěsy jsou k dispozici ve světlých a  tmavých tónech, jednobarevné i vzorované. Prostě látka pro každý vkus. Některé materiály jsou k dispozici také impregnací na obou stranách tkaniny, díky které je odolná proti špíně. Jednotlivé tkaniny se dělí podle stupně zastínění.
 
Průhledná
Transparentní tkanina nahrazuje záclonu a je dobrá volba, pokud chcete hodně světla v místnosti. Hlavním úkolem je udržet mimo zvědavé pohledy kolemjdoucích. 
 
Polo-transparentní
Textilie pustí do místnosti správné množství světla. Přes tyto tkaniny ve většině případů nevidíte nic jiného, než siluetu člověka. 
 

 

Polo-temnící
Zvolíte-li hustou látku, kolemjdoucí neuvidí obrysy nebo stíny. Kromě toho je vynikající volbou pro místnosti s televizí nebo obrazovkou počítače.
 
Temnící
Blackout tkanina je vynikající volbou v ložnici a dětském pokoji, kde chcete vyřadit sluneční světlo nebo pouliční osvětlení. 
 
Technické tkaniny
Speciálně navrženy tak, aby odrážely sluneční paprsky a teplo, a tím ochránily místnosti před přehřátím. 
 
Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami látek různých barev a struktur. 

navštívit showroom

Doplňky a přizpůsobení

PRO DOKONALÝ FINÁLNÍ Styl japonské stěny

Kolejnice 2 až 5 drážek

Kolejnice 2 až 5 drážek

Hliníková kolejnice pro japonské stěny má od dvou do pěti drážek.

Panely 25 až 120 cm

Panely 25 až 120 cm

Panely panely jsou na míru k dispozici v libovolné šířce.

Zakončení panelu

Zakončení panelu

Překvapující efekt dosáhnete s lištou ve spodní části.

Ozdobné lišty

Ozdobné lišty

Pro panelové závěsy si můžete vybrat ozdobné lišty.

ovládání

RUČNĚ OVLÁDANÝ SYSTÉM, NEBO MOTORICKY?

ovládání

Panely můžete ovládat propojené, nebo jednotlivě každý panel zvlášť. Spojené panely jsou vynikající volbou pro velká okna a fungují skvěle s táhlem. 

Motorické ovládání nabízí optimální komfort a pohodlí. Stačí stisk jediného tlačítka a můžete snadno japonskou stěnu otevřít, nebo zavřít. 

Zaujali jsme vás?

Napište nám svou poptávku

nezávazná poptávka

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.