Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Panelové stěny

Potřebujete zastínit velká okna? Lehké, moderní a všestranné panelové stěny. Jsou ideální pro velké prosklené plochy, oživí váš domov a přidají mu charakter. Japonské stěny jsou perfektní alternativou k záclonám. Umožňují nastavení stínění, jak zrovna slunce svítí. Panely se mohou v kolejnici posunout tam, kde jsou nejvíce užitečné pro danou chvíli. Když nepotřebujete stínit, můžete je nechat stažené za sebou.

  • až 5 let záruka
  • snadné ovládání
  • 1000 kvalitních látek
Více informací

Snadné použití

Panelové stěny jsou sestaveny z panelů látek připojených suchým zipem nebo pomocným profilem na nosiče pohybující se v hliníkové kolejničce. Jednoduché a snadno ovladatelné. Proto můžete panely snadno měnit po sezoně, nebo pokaždé, když vás začne bavit něco nové.

Pro posuvná a velká okna

Japonské stěny jsou vhodné zejména pro posuvná okna a velká okna. Chcete-li mít čistý výhled ven, posuňte panely stranu, abyste ušetřili místo.

Rozsáhlá kolekce kvalitních látek

Tkaniny pro panelové stěny jsou navrženy tak, aby vyhovovaly rušným rodinám a splňovaly vaše požadavky na zastínění a ochranu soukromí. Jednoduchá údržba a odolnost vůči prachu - mnoho látek je ošetřeno impregnací, která účinně odpuzuje většinu skvrn. Existuje také řada nehořlavých látek.

Japonské stěny na míru

Vaši panelovou stěnu vyrobí šikovní pracovníci s důrazem na ruční práci a s pozorností pro detaily. Vy se tak můžete spolehnou na naši záruku až 5 let.

Kolejnice má od dvou do pěti drážek A může být dlouhá až 5,7m. Panely panely jsou k dispozici v libovolné šířce od 25 cm až do plných 120 cm.

Barvy

až 1000 látek. ukažte barvu

Rozsáhlá kolekce obsahuje mnoho barevných a nadčasových látek ve čtyřech úrovních průhlednosti. Takže získáte přesně požadovanou úroveň ochrany světla a soukromí pro vaše okno.

Panelové závěsy jsou k dispozici ve světlých a  tmavých tónech, jednobarevné i vzorované. Prostě látka pro každý vkus. Některé materiály jsou k dispozici také impregnací na obou stranách tkaniny, díky které je odolná proti špíně. 

Jednotlivé tkaniny se dělí i podle typu použité látky. Pevné materiály jsou bez bočních lemů. Elegantní a moderní vzhled. Nejčastější volba našich zákazníků.

Měkké tkaniny panelů japonských stěn jsou obroubené na okrajích. Krásná alternativa k tradičním záclonám. 

Doplňky a přizpůsobení

je to o detailech

Designová kolejnice

Designová kolejnice

Moderní tvary, dokonalý finiš. Pojezdy panelů a uchycení látky jsou elegantně schované za profilem. S mimořádně hladkým a tichým chodem. S upevněním na stěně bez viditelných šroubů.
Zakončení panelu

Zakončení panelu

Překvapující efekt dosáhnete s lištou ve spodní části panelu v hliníku, nebo krásném dřevu.

Ozdobné lišty

Ozdobné lišty

Pro panelové závěsy si můžete vybrat ozdobné lišty, který vzbudí přesně takový dojem, jaký požadujete. Lišty mohou být ze dřeva, nebo hliníku. Kde a kolik proužků budete na panelu je zcela na vás.

Ceník

ORIENTAČNÍ CENÍK NĚKTERÝCH ROZMĚRŮ japonské stěny. VČETNĚ 15% DPH.

Japonská stěna

od 6.292 Kč

za rozměr 140 x 260 cm

od 8.940 Kč 

za rozměr 200 x 260 cm

od 11.278 Kč 

za rozměr 240 x 260 cm

od 15.507 Kč 

za rozměr 320 x 260 cm

Slevy až 30% podle velikosti zakázky. Napište si o přesnou nabídku.

poslat poptávku

Ukázka z našich realizací

Potřebujete toto řešení? Napište nám.

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.