Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 16 h)

Plissé

Hledáte univerzální, výjimečně flexibilní a velmi dekorativní prvek do vašich oken? Zvolte Plisé. Pro ty, kteří chtějí bydlet stylově a kladou přitom velký důraz na perfektní ochranu před světelnými paprsky. Designová volba pro optimální regulaci světla a soukromí.

Plissé se výborně hodí pro instalaci na okenní rám. To umožňuje, aby roleta mohla být stažena aniž by omezovala otevírání okna nebo průchod na terasu. můžete stahovat tradičním způsobem a to zespodu nahoru, nebo ho stáhnout z horní části. Ochráníte se tak zvědavým očím, aniž by museli přijít o veškeré světlo.

Více informací

Plissé je stínění s čistými liniemi ze skládané látky, dává tak vyniknout oknu nádherným způsobem. Nová kolekce, po pravdě největší v České republice, je plná zajímavých textilií barev a modelů. Odstíny, které nikdy nevyjdou z módy, elegantní látky a bohaté vzory. 

Roletu můžete stahovat tradičním způsobem a to zespodu nahoru, nebo ho stáhnout z horní části. Ochráníte se tak zvědavým očím, aniž by museli přijít o veškeré světlo. 

Umožňuje zastínit i velmi atypické provedení oken, např. kruhové, půlkruhové, šikmé i trojúhelníkové okenní tvary. Plissé se používá se také na střešní okna a zimní zahrady.

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Plissé pak perfektně sedí. Vyberte si Plissé, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDÉ OKNO

Top/Up

Top/Up

Flexibilní stínění přesně tam, kde ho chcete mít. Ideální pro okna do ulice.

ukázat více
den/noc

den/noc

Dva v jednom. Den/noc Plissé má dvě tkaniny v jednom produktu.

ukázat více
Duette

Duette

Duette je látka unikátní konstrukce s tvarem včelí plástve. Efektivní stínění.

ukázat více
střešní systém

střešní systém

Plissé je vhodné i pro střešní okna a okna zimních zahrad. 

ukázat více

Barvy

PESTRÝ VÝBĚR BAREV PŘESNĚ PODLE VAŠEHO VKUSU

Kolekce látek pro plisované rolety nabízí výběr designu pro optimální ovládání slunečního svitu a soukromí.

Plissé je k dispozici ve světlých a tmavých tónech, jednobarevných a vzorovaných, hladkých a strukturovaných tkaninách, zemitých i barevných odstínech. Prostě Plissé. Novinkou v kolekci je jedinečný design vícebarevných látek Aquarel.

Látky s něčím navíc

Některé látky jsou opatřeny povlakem Topar Plus®. Vrstva, která reguluje teplo a sluneční záření, ale nemá žádný vliv na barvu plissé látky. To dělá ideální volbu pro všechny místnosti s velkými okny orientovanými na jih.

Dustblock® je vlhkost a nečistoty odpuzující povrch. Látky opatřené touto impregnací jsou vhodné pro místnosti, jako jsou kuchyně, ve kterých je možnost potřísnění vyšší než v jiných místnostech.

Barevně sladěno

Kromě látky si můžete vybrat ze 7 barev hliníkových profilů nosících látku. Bílá, béžová, stříbrná, antracit šedá, tmavě hnědá, bronzová a černá. 

Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami látek různých barev a struktur. Můžete si Plissé vyzkoušet a třeba se i inspirovat. 

navštívit showroom

Ovládání

Ručně ovládaný systém, nebo motoricky?

Ovládání

Ovládat Plissé můžete pomocí madel na profilu, provázkem, nekonečným řetízkem, nebo motorem. 

elektrické ovládání

Jako mnohé výrobky i pro Plissé je k dispozici elektrický pohon. Umožňuje řídit výrobek pouhým stisknutím tlačítka. S dálkovým ovládáním nebo stěnovým spínačem jsou stahovací zbytečné provázky zbytečné. To výrazně zlepší použití a bezpečnost.

LiteRise

Šňůry také nejsou potřebné s unikátním systémem LiteRise®. Poskytuje další pohodlí a atraktivní elegantní design.

SmartCord

SmartCord® je revoluční ovládací provázek. Délky šňůrky je vždy stejná bez ohledu na to, zda je roleta stažená nahoru nebo dolů. Již nikdy dlouhé visící šňůry nebo ležící na parapetu.

Zaujali jsme vás?

Napište nám svou poptávku

nezávazná poptávka

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.