Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Hliníkové žaluzie

Vnitřní hliníkové žaluzie jsou doposud nepřekonatelným produktem pro zastínění vašich oken. Kouzlo žaluzií spočívá v jejich univerzálnosti a dostupnosti. Nabízí vynikající ovládání světla a soukromí ve stylu, který se hodí do každé místnosti. Dodáváme cenově výhodné žaluzie, vhodné do plastových oken, ale i exkluzivní žaluzie v nečekaných barvách a texturách lamel.

  • cenově dostupné
  • pohodlná regulace světla a soukromí
  • záruka až 5 let
Více informací

Pro každou místnost a tvar okna

Vnitřní horizontální žaluzie jsou také volbou pro místnosti s vysokou vlhkostí, jako je koupelna a kuchyň. Žaluzie se můžou bez problémů umístit na téměř každý tvar okna. 

Kvalita je znakem našich žaluzií

Naše žaluzie jsou vyrobeny z extrémně pružných hliníkových lamel, které neztrácejí tvar. Spolehlivé mechanismy zajišťují mimořádně pohodlné a odolné ovládání i žaluzií velkých rozměrů. A nezapomeňte, že na žaluzie vám dáme záruku až 5 let. 

Krásné barvy i unikátní textury

Řada módních barev, inspirativních textur i exkluzivních designů jsou důležitou vlastností naší kolekce lamel pro vnitřní žaluzie. Domluvte si schůzku v našem showroomu a podívejte se na celou kolekci. Nebo pošlete rozměry oken a získáte informace o cenách.

Varianty

žaluzie IDS

žaluzie IDS

Funkční, spolehlivá a nadčasová. Se zárukou 4 roky. Ideální pro plastová, dřevěná a hliníková okna. Jednoduché ovládání řetízkem pro snadné nastavení světla v pokoji. Vodící silon zajišťuje, že žaluzie zůstane na svém místě, i když je okno otevřené. 

ukázat více
Žaluzie LEHA

Žaluzie LEHA

Vrchol v nabídce horizontálních hliníkových žaluzií tvoří žaluzie rakouské značky LEHA. Poznejte LEHA žaluzie s jejich kvalitou a designem, který je dán každému detailu. Jsou k dispozici v bezkonkurenčním spektru barev a provedení. 

ukázat více
Žaluzie V-lite

Žaluzie V-lite

Žaluzie určená speciálně do střešních oken Velux, Fakro, Roto, ale i jiných výrobců. Se stříbrnou nebo bílou hliníkovou kazetou, vedením v lištách a naklápěním lamel otáčením kolečka. Více naleznete v sekci ke stažení. 

ukázat více

Barvy

Horizontální žaluzie máme k dispozici v bezkonkurenční škále moderních barev a povrchových úprav. 

Krásně měkké pastelové barvy lamel žaluzií, sofistikované variace na téma bílá, elegantní textura kartáčovaného hliníku. Rafinované multi-barevné vzory, mimořádné unikátní textury a barvy. Hra se světlem může být posílena pomocí perforovaných lamel. 

Vyberte si z úžasných možností stylů a vytvořte perfektní žaluzie.

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami lamel různých barev a struktur a můžete si žaluzie vyzkoušet.

domluvit schůzku

Doplňky a přizpůsobení

Megaview

Megaview

Máte pokoj s krásným výhledem? Chcete více přirozeného světla? Žaluzie LEHA MegaView nabízí v otevřeném stavu ještě lepší viditelnost skrz okno ven. Pokud ji otevřete, zobrazí se nečekaný výhled díky své unikátnímu dvojímu uložení lamel. 

Top/top down/bottom up

Top/top down/bottom up

Žaluzie LEHA v provedení top down/bottom up kombinuje snadné ovládání a ochranu soukromí. Dokonalá univerzálnost: stahujte horní i spodní část žaluzie samostatně nebo v kombinaci. Pohodlné ovládací kolečko pro naklápění lamel. 

VarioFlex

VarioFlex

Užijte si soukromí a denní světlo ve stejnou dobu. Žaluzie LEHA VarioFlex s patentovanou funkcí dělené žaluzie umožňuje zvlášť naklápět lamely spodní a horní části žaluzie. Část lamel tak může být otevřená, zatímco druhá část je uzavřena.

Ceník

orientační ceník některých rozměrů žaluzií. Včetně 15% DPH.

Žaluzie IDS

606 Kč

za rozměr 40 x 130 cm

681 Kč 

za rozměr 60 x 130 cm

821 Kč 

za rozměr 90 x 130 cm

972 Kč 

za rozměr 80 x 210 cm

Žaluzie V-lite

948 Kč

za rozměr 40 x 60 cm

1.002 Kč 

za rozměr 40 x 80 cm

1.125 Kč 

za rozměr 60 x 110 cm

1.361 Kč 

za rozměr 70 x 130 cm

Žaluzie LEHA

od 2.212 Kč

za rozměr 40 x 130 cm

od 2.212 Kč 

za rozměr 60 x 130 cm

od 2.601 Kč 

za rozměr 90 x 130 cm

od 2.960 Kč 

za rozměr 80 x 210 cm

Slevy až 30% podle velikosti zakázky. Napište si o přesnou nabídku.

poslat poptávku

Ukázka z našich realizací

Potřebujete toto řešení? Napište nám.

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.