Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (Po - Pá 9 - 16 h)

Hliníkové žaluzie

Vnitřní hliníkové žaluzie jsou doposud nepřekonatelným produktem pro zastínění vašich oken. Kouzlo žaluzií spočívá v jejich univerzálnosti a dostupnosti. Nabízí vynikající ovládání světla a soukromí v klasickém stylu, který se hodí do každé místnosti. 

Dodáváme cenově velmi výhodné žaluzie, vhodné do plastových oken, ale i exkluzivní žaluzie v nečekaných barvách a texturách lamel. Vyberte si žaluzii podle svého vkusu a osobního stylu. Vysoce kvalitní materiály nabízí pohodlí, lehké ovládání a osobitý design pro váš interiér.

Více informací

Vrchol v nabídce horizontálních hliníkových žaluzií tvoří žaluzie značky Luxaflex. Žaluzie nabízí elegantní řešení regulace světla v kombinaci s řadou stylových barev, bohatých textur a exkluzivních vzorů. Barevná škála žaluzií je pravidelně aktualizována, aby odrážela nejnovější trendy. Žaluzie Luxaflex zvednou váš pokoj na ještě vyšší úroveň propracovanosti a designu. 

100% vyráběné na míru vašich oken, vašeho vkusu a vašeho interiéru. Ať už je jde o normální okna, nebo atypická, vždy vyrobíme stínění v potřebném rozměru. Žaluzie pak perfektně sedí. Vyberte si žaluzii, která se vám nejvíc líbí, zašlete poptávku a získáte přesnou cenu. 

Varianty

PERFEKTNÍ VOLBA PRO KAŽDÉ OKNO

žaluzie IDS

žaluzie IDS

Funkční, spolehlivá a nadčasová. Ideální pro plastová okna.

ukázat více
žaluzie MAX

žaluzie MAX

Vhodná pro větší okna. Kombinace stylu a funkčnosti. 

ukázat více
žaluzie Luxaflex

žaluzie Luxaflex

Nový způsob, jak se dívat na žaluzie.

ukázat více
žaluzie V-lite

žaluzie V-lite

Žaluzie určená speciálně do střešních oken.

ukázat více

Barvy

PESTRÝ VÝBĚR BAREV PŘESNĚ PODLE VAŠEHO VKUSU

Horizontální žaluzie máme k dispozici v bezkonkurenční škále moderních barev a povrchových úprav. 

Krásně měkké pastelové barvy lamel žaluzií, sofistikované variace na téma bílá, elegantní textura kartáčovaného hliníku. Rafinované multi-barevné vzory, mimořádné unikátní textury a barvy. Hra se světlem může být posílena pomocí micro perforovaných lamel. 

Luxaflex žaluzie jsou k dispozici v duhových barvách, a to jak se vzory nebo bez. Existují také lamely s neneseným textilním povrchem, který jim měkkost a teplo. 

Chcete vidět vzorníky?

V našem showroomu máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami lamel různých barev a struktur. Můžete si žaluzie vyzkoušet a třeba se i inspirovat.

navštívit showroom

Doplňky a přizpůsobení

PRO DOKONALÝ FINÁLNÍ STYL ŽALUZIE

Megaview

Megaview

Zdvojnásobte výhled ven. Žaluzie nabízí lepší viditelnost ven.

top/up

top/up

Žaluzie kombinuje snadné ovládání a ochranu soukromí. 

VarioFlex

VarioFlex

Užijte si soukromí a denní světlo ve stejnou dobu. 

Ellise

Ellise

Kombinace exkluzivního design s funkčností žaluzie.

Pásky

Pásky

Skvělý způsob, jak přizpůsobit svou žaluzii interiéru.

Ovládání

MOTORIZOVANÉ NEBO RUČNĚ OVLÁDANÉ?

Ovládání

Můžete si vybrat, jak budete svou žaluzii ovládat. Chcete řetízek, který najednou naklápí lamely i vytahuje a stahuje žaluzii, nebo snad novinku LiteRise? Možná dáváte přednost šňůrce. Samozřejmě, že existuje i ​​tradiční otočné táhlo, které naklápí lamely. Pohodlná motorizace je také volba.

Pro ovládání motorem existuje mnoho výhod. Pohodlí, komfort a úspora času. Motor je řízen vypínačem umístěným na stěně nebo dálkovým ovládáním. Můžete si také vybrat teplotní senzor nebo časovač.

LiteRise - nejjednodušší způsob, jak ovládat své žaluzie Luxaflex. Nový bateriový systém LiteRise umožňuje zvedání, spouštění a naklápění žaluzií snadněji než kdy dříve. Už nikdy více řetízky a dlouhé šňůry. Posuňte spodní lištu nahoru nebo dolů, vaše žaluzie se zastaví přesně tam, kde ji chcete mít. 

 

Zaujali jsme vás?

Napište nám svou poptávku

nezávazná poptávka

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.