Přijďte se podívat na náš Showroom v Ostravě nebo si rovnou ověřte, kde působíme E-shop

Máte dotaz? Zavolejte Adamovi +420 722 221 112 (tel. Po - Pá 9 - 16 h)

Látkové rolety

Látkové rolety jsou moderní klasika, která nikdy nevyjde z módy. Čisté a jednoduché linie sluší každé domácnosti. Můžete vytvořit kontrastní výraz v okně, nebo naopak být diskrétní a podtrhnout styl vašeho domova. Je to zcela na vaši chuti. Když se nad tím zamyslíte, jsou rolety zárukou optimálního stínění. Naše kolekce nabízí obrovskou škálu látek. Proto jsme si jisti, že najdete tu správnou pro váš domov.

  • cenově dostupné
  • snadná údržba
  • 1500 kvalitních látek
Více informací

Určeno pro každou místnost

Textilie s povrchovou úpravou impregnací jsou antistatické a odpuzují nečistoty i vlhkost. Rolety tak jde snadno vyčistit. Praktické řešení i pro okna v kuchyni a koupelnách. Kombinujte látkové rolety s japonskými stěnami. Mnoho látek je v obou typech stínění ze stejné kolekce. 

Exkluzivní vzory a barvy

Vyberte si látku, která vám vyhovuje. Od transparentní po průsvitnou nebo zatemňující. Obrovský výběr je v oblasti barev. Jsou to barvy jako bílá a černá, až po krásné květinové motivy nebo světlé jednobarevné odstíny. Celkem přes 1000 možností. 

Rolety vyráběné na míru

Každá látková roleta je vyráběná zvlášť na základě rozměrů vašich oken, vašeho vkusu a vašich přání. S milimetrovou přesností. Roleta pak perfektně sedí.

Varianty

máme roletu PRO KAŽDÉ OKNO

Klasická roleta

Klasická roleta

Roleta umístěná v konzolkách. Pro veškerá pravoúhlá okna. Ohromující na oknech velkých. Roleta s mnoha možnostmi pro vyjádření vašeho osobního stylu. Montuje se do stěny, nebo stropu před okno. 

ukázat více
Roleta na křídlo okna

Roleta na křídlo okna

Speciálně navržená pro montáž přímo na okna a dveře. Látka je na místě fixována pomocí bočních krycích lišt a proto je vhodná i pro okna výklopná. V hliníkové kazetě a ovládaná řetízkem. 

ukázat více
Roleta do střešního okna

Roleta do střešního okna

Rolety R-lite se perfektně hodí pro jakýkoli typ střešního okna Velux, Fakro, Roto, ale i jiných výrobců.  Snadné použití a vynikající ochrana před teplem a slunečním zářením.

ukázat více

Barvy

nejrozsáhlejší kolekce

Nabízíme největší výběr roletových látek. Naše nádherné kolekce zahrnují celou škálu barev, atraktivní designy pro mladé i staré, lesklé metalické, rustikální látkové struktury i veselé dětské motivy. Buďte kreativní a vytvořte si doma jedinečný styl. Možné je cokoliv.  

V našem showroomu v Ostravě máte možnost prozkoumat vzorníky se stovkami látek různých barev a struktur. Můžete si rolety vyzkoušet a třeba se i inspirovat. 

domluvit si schůzku

Doplňky a přizpůsobení

je to o detailech

Dekorační lišty

Dekorační lišty

Pro překvapující efekt se můžete rozhodnout pro spodní část rolety s lištou v lesklé bílé, hliníku, černém laminátu nebo krásném dřevu.

Designové konzoly

Designové konzoly

Doplňte svou roletu o oceňovaný a robustní systém designových konzol s extrémně pohodlnou obsluhu. Provedeny v perleťovém chromovém laku s bílými, šedými nebo černými akcenty.

Krycí kazeta

Krycí kazeta

Horní část rolety může být krytá dekorativní hliníkovou kazetou. Bílou, černou nebo stříbrnou. S kazetou a bočními krycími lištami je roleta ideální pro úplné zatemnění místnosti.

Ceník

orientační ceník některých rozměrů rolet. Včetně 15% DPH.

Klasická roleta

od 1.771 Kč

za rozměr 140 x 160 cm

od 2.162 Kč 

za rozměr 200 x 160 cm

od 1.633 Kč 

za rozměr 100 x 220 cm

od 3.093 Kč 

za rozměr 240 x 220 cm

Roleta na křídlo

od 954 Kč

za rozměr 60 x 130 cm

od 1.253 Kč 

za rozměr 120 x 130 cm

od 1.288 Kč 

za rozměr 90 x 200 cm

od 1.495 Kč 

za rozměr 120 x 200 cm

Roleta do střešního okna

od 1.161 Kč

za rozměr 40 x 60 cm

od 1.230 Kč 

za rozměr 40 x 80 cm

od 1.472 Kč 

za rozměr 60 x 110 cm

1.595 Kč 

za rozměr 70 x 130 cm

Slevy až 30% podle velikosti zakázky. Napište si o přesnou nabídku.

poslat poptávku

Ukázka z našich realizací

Potřebujete toto řešení? Napište nám.

Kontaktní formulář

×

Mám zájem o vzorky látek

×

Číslo lamely nebo látky

Nechte si poslat až 4 vzorky látek. Zaslání vzorků stojí 100 Kč.